Robot wyburzeniowy/kopiący

Nasza firma posiada 2 roboty wyburzeniowe Brokk i ARE. Urządzenia te  kują, burzą i kopią. Poruszają się na gąsienicach, ważą  do 1t i są zdalnie sterowane za pomocą kontrolera przez operatora. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom poruszają się po wnętrzach budynków - wjeżdżają po schodach, przejeżdżają przez standardowe drzwi 90cm, wjeżdżają na stropy i do piwnic. Mogą też być podwieszane pod dźwig i pracować z powietrza. Zasilane są prądem trójfazowym, więc nie generują spalin w pomieszczeniach. Bez problemu burzą ściany - zasięg ramienia 4m. 

Zalety robotów wyburzeniowych

Niewątpliwie największą ich zaletą jest zwrotność i moc młota. Zostały specjalnie zaprojektowane do wyburzania, dzięki czemu są często nawet wydajniejsze od dużych koparek. Świetnie sprawdzają się również przy przegłębieniach piwnic. Dzięki ich wykorzystaniu czas pracy  jest nieporównywalnie krótszy w porównaniu do przegłębień ręcznych. Maszyny te mają ogromną przewagę zwłaszcza w ciasnych przestrzeniach i pomieszczeniach zamkniętych np. stropy, dachy, klatki schodowe, piwnice, place z kolumnami  - wszędzie tam gdzie ciężki sprzęt nie jest w stanie wjechać chociażby ze względu na swoją wagę czy wymiary. 

Podstawowe prace dla robotów wyburzeniowych:

- kucie betonu
- rozbiórka stropów
- skuwanie jetów (kolumn jet-grouting)
- skuwanie ścian szczelinowych
- skuwanie głowic pali fundamentowych 
- przegłębienia
- wyburzanie ścian 
- wykopy wewnątrz budynków
- wyburzenia specjalistyczne
- rozbiórki precyzyjne 
- rozbiórki na wysokości


Roboty wyburzeniowe  wraz z operatorem można u nas wynająć także na godziny na terenie całej Polski, Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 609 177 995 lub email biuro@amdinwestycje.pl