Robot wyburzeniowy/kopiący

Nasza firma posiada 2 roboty wyburzeniowe Brokk i ARE. Urządzenia te  kują, burzą i kopią. Poruszają się na gąsienicach, ważą  do 1t i są zdalnie sterowane za pomocą kontrolera przez operatora. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom poruszają się po wnętrzach budynków - wjeżdżają po schodach, przejeżdżają przez standardowe drzwi 90cm, wjeżdżają na stropy i do piwnic. Mogą też być podwieszane pod dźwig i pracować z powietrza. Zasilane są prądem trójfazowym, więc nie generują spalin w pomieszczeniach. Bez problemu burzą ściany - zasięg ramienia 4m. 

Zalety robotów wyburzeniowych

Niewątpliwie największą ich zaletą jest zwrotność i moc młota. Zostały specjalnie zaprojektowane do wyburzania, dzięki czemu są często nawet wydajniejsze od dużych koparek. Świetnie sprawdzają się również przy przegłębieniach piwnic.  Maszyny te mają ogromną przewagę zwłaszcza w ciasnych przestrzeniach i pomieszczeniach zamkniętych np. stropy, dachy, klatki schodowe, piwnice, place z kolumnami  - wszędzie tam gdzie ciężki sprzęt nie jest w stanie wjechać chociażby ze względu na swoją wagę czy wymiary. 

Podstawowe prace dla robotów wyburzeniowych:

- kucie betonu
- rozbiórka stropów
- skuwanie jetów (kolumn jet-grouting)
- skuwanie ścian szczelinowych
- skuwanie głowic pali fundamentowych 
- przegłębienia
- wyburzanie ścian 
- wykopy wewnątrz budynków
- wyburzenia specjalistyczne
- rozbiórki precyzyjne 
- rozbiórki na wysokości


Roboty wyburzeniowe  wraz z operatorem można u nas wynająć także na godziny na terenie całej Polski, Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 609 177 995 lub email biuro@amdinwestycje.pl